O nas

Pracownia 01 to podsumowanie zebranych doświadczeń projektantów, technologów, konstruktorów i przedsiębiorców chcących wytwarzać własne produkty. Te osoby to my, nasi znajomi oraz ich klienci lub pracownicy. Często spotykając się słyszeliśmy te same historie: skargi na brak miejsca do wykonania elementów w domu lub lokalu firmowym, drogie wyceny podwykonawców, niedostępne technologie, absurdalne terminy wykonania, niechęć do realizacji jednostkowych lub małych serii produktów. Na podstawie tych doświadczeń powstała idea stworzenia miejsca dostępnego dla osoby chcącej wykonać,  sprawdzić lub produkować swój pomysł. 

Dzięki zróżnicowanym doświadczeniom mamy wiedzę w różnych dziedzinach rynkowych  
i produkcyjnych. Nie boimy się wyzwań, nie przeraża nas nieznane, stale poszerzamy zakres naszych umiejętności, doświadczeń i parku maszynowego.  

Jeśli masz pomysł – doradzimy jak wcielić go w życie. Posiadasz projekt – wykonamy jego rzeczywistą wersję prototypową. Masz produkt – zajmiemy się jego produkcją. 

Idea

To, co daje nam radość w pracy, to ludzie z pasją. Chcemy brać udział w tworzeniu nowych produktów wchodzących na rynek. Napędza nas działanie. Naszym sukcesem jest Twój sukces i zrobimy co w naszej mocy, abyśmy wszyscy go osiągnęli.